Skip to main content

Stěhování na zámku Zákupy

Stěhování na zámku Zákupy

Nedávno jsme měli tu možnost, zajišťovat stěhovací akci na státním zámku Zákupy. S sebou jsme si samozřejmě vzali i fotoaparát, a tak vznikly i dva snímky, které přikládáme k tomuto článku. Stěhování zámků je činnost, která není tak častá, ale o to více si ji užíváme. Kdy jindy bychom se při našem pracovním nasazení mohli […]

Stěhování Brno a správná objednávka stěh

Stěhování Brno a správná objednávka stěhování.

Objednat  si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv,  zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování Brno – A+A RENAX, s.r.o. je firma, která ve městě Brně provádí stěhovací služby, vyklízení a autodopravu již řadu let. Je to firma, která je ochotna a schopna splnit i ty nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací sl

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací služba Renax.

Stěhovací služba v Brně je především A+A Renax, s.r.o. Je to zkušená firma s dlouholetou tradicí a především pro české zákazníky. To už jen proto, že tato firma zůstala věrná klasickému názvu bez různých cizích slovních přídavků jako třeba moving a podobně.

Stěhování starožitností

Stěhování starožitností

Většina z domácností uchovává vzácné umělecké předměty, sbírky či jiné starožitnosti z generace na generaci. V případě, že je nutné tyto předměty přestěhovat, přibudou každému z nás vrásky v obličeji. Strach z poškození je veliký a ne každý má potřebné stěhovací vybavení. Nejedná se ale jen o domácnosti. Podobný problém a to ve větším měřítku […]