Stěhování pohovky v USA

I tentokrát jsme se podívali na náš oblíbený portál YouTube, kde vždy nalezneme nějaké zajímavé video s naší stěhovací tématikou. Velmi časté jsou hlavně pokusy některých domácích stěhováků, které skončí jak jinak, než fiaskem.

Dnešní stěhovací video je z USA, kde jeden z řidičů natočil před sebou jedoucí vozidlo, které ve svém nákladním prostoru převáželo pohovku. Tu však připevnili velmi nedbale, takže došlo k jejímu pádu až na silnici, po které ji vozidlo celou dobu táhlo za sebou.

Pod dohledem policie

Situace byla ještě více komická tím, že auto nemalou chvíli pozorovali i vzadu jedoucí policisté, kteří na to ale nijak nereagovali. V jeden okamžik to již vypadalo, že stěhováky zastaví, ale nakonec pouze odbočovali z hlavní silnice pryč.

Stěhované vybavení dostatečně ukotvěte

Jaké si z toho vzít ponaučení. Pokud si stěhujete sami, pak veškeré vybavení, které nakládáte do jakékoliv vozidla bezpečně a pevně připoutejte, nejlépe pomocí kurtů či jiných pomůcek. Důležité je použít i obalové materiály, které stěhované vybavení ochrání jak při manipulaci, tak hlavně i při převozu.

A pokud nemáte vhodné vozidlo, pak doporučujeme, obraťte se na profesionální stěhovací firmu, která vám nabídne kompletní služby. Přeci nechcete být dalším v pořadí, kterého někdo natočí a umístí na YouTube či jiné portály, kde budete pro smích…

Pomáhat a chránit…

Na videu je vidět, jak si „stěhováci“ ne moc dobře připevnili pohovku, kterou naložili do svého auta. Vzhledem k reakci policie, která za tímto autem chvíli jela, však těžko posoudit, jestli opravdu šlo o stěhování, nebo jestli se touto pohovkou nečistila silnice. Ať už to bylo jakkoliv, tak na tuto pohovku si už nejspíše majitel moc nesedne. Ale vyleštěná bude dokonale 🙂