Není stěhovák jako stěhovák

Mít práci a hlavně si ji udržet není rozhodně snadné. Někdy se ale setkáváme s tím, že v našem oboru, tedy stěhování, se objevují nové a nové firmy, které si myslí, že stěhovat je jednoduché a v podstatě jediné, co k tomu potřebují je nákladní vozidlo. Jenže tak tomu rozhodně není a v mnoha případech takové firmy dlouho nevydrží.

Co je ale horší, že stihnou napáchat škody, které ovlivňují celé stěhovací řemeslo a tím i firmy, které dělají svoji práci poctivě, protože pak veřejnost má tendenci globalizovat a řeknou si, když to takhle dělají tihle, tak to určitě všichni.

Firmu si pečlivě prověřte

Když se tedy chystáte stěhovat, pečlivě si vyberte stěhovací firmu. Nedejte na první pohled jejich webových stránek, hodnocení na různých portálech, kde se dá dost těžko posoudit, jestli si to firma nenapsala sama atp. Podívejte se na adresu poboček, jestli tam opravdu daná firma sídlí. Zavolejte na kontaktní telefon a pobavte se s vámi vybranou stěhovací firmou, i z tohoto kontaktu můžete mnohé odhalit. Nechte si stanovit cenovou kalkulaci a garantovat, že se dodrží i po skončení stěhovací akce.

Nenechte se oklamat

Zkrátka buďte opatrní a nenechte se oklamat. Tím spíše pak na trhu zůstanou ověřené a kvalitní stěhovací firmy, které to myslí vážně a svoji práci dělají tak, abyste vy jako zákazníci byli spokojení.

V tomto případě rozhodně platí, že není stěhovák jako stěhovák.

Hezká image fotka na webové prezentaci nutně neznamená, že i k vám přijede tento svalovec s nablískaným náklaďákem…