Stěhování v Chrudimi

Jsme rádi, když někomu pomůžeme a zároveň mu tím uděláme radost. Podobně tomu bylo nedávno při naší stěhovací akci v Chrudimi. Právě zde nás kontaktoval jeden zákazník, který byl zpočátku nedůvěřivý, protože v jeho okolí slyšel negativní zkušenosti se stěhováním.

Důležitá je vzájemná důvěra

Sám se rozhodl, že akci svěří do rukou stěhovací firmy, protože neměl kapacity na to, aby to vůbec zkusil realizovat sám. Od prvního kontaktu ocenil, že jsme se mu věnovali, vše mu vysvětlili a na základě informací připravili i cenovou kalkulaci, ve které jsme ho ujistili, že se jedná o konečné částky, že mu zpětně nic navíc účtovat nebudeme. Spolupráce je o důvěře a v tomto duchu jsme si opravdu sedli.

Stěhováci bez dřiny drží své slovo

Po skončení akce nám pán říkal, že v něm přecijen byla trocha opatrnosti, ale že je rád, že si pro svoji akci vybral naši firmu Stěhování bez dřiny a ocenil zejména to, že jsme dodrželi do puntíku to, na čem jsme se dohodli. Když to vyprávěl svým známým, kteří neměli se stěhováky zrovna dobrou zkušenost, prý tomu nechtěli ani uvěřit. Pro nás je to ale samozřejmé, proč měnit podmínky bez důvodu, proč by neměly platit domluvy, ať už písemné nebo ústní. Zkrátka pro nás je důležité chovat se profesionálně a nedostávat zákazníky do stresových situací, když už sami o sobě mají mnoho starostí s řešením přestěhování do nového objektu.

Stěhování do nového bytu v Chrudimi proběhlo v řádném termínu, pánovi přejeme, aby se mu v něm líbilo a věříme, že pokud v jeho okolí bude někdo řešit stěhování, že nás jistě doporučí.