Stěhoujeme po ČR

Všem našim zákazníkům chceme poděkovat za důvěru, kterou v nás mají. Díky pozitivním ohlasům víme, že náš přístup ke stěhovací činnosti je správný. Nejsme firma, která kouká jen na současnost. Ve všem hledáme souvislosti a víme, že spokojený zákazník je tou nejlepší možnou reklamou. Ve Stěhování bez dřiny opravdu platí „Náš zákazník, náš pán“.

Malé i velké stěhovací akce

Stěhujeme v různých oblastech naší republiky. Kromě menších akcí jsme schopni bez problémů realizovat i zakázky, které běžné firmy odmítají. I díky tomu je v našich referencích několik akcí typu stěhování zámků, muzeí, škol či nemocnic.

Naši práci máme rádi, děláme ji s radostí a moc dobře víme, co je k danému stěhování potřeba za vybavení, jaké vozidlo či pracovní skupina. Často to jsou maličkosti, ale ty ve finále znamenají hodně, pokud chcete odvádět svoji práci dobře a eliminovat možná rizika, která by přinesla zbytečný stres a zdržení, což jistě není pro nikoho ze zúčastněných žádoucí.

Vaši důvěru nezklameme

Dokončujete přestavbu bytu, nebo stavbu nového rodinného domu a chcete mít zajištěno i stěhování? Určitě doporučíme tuto část domlouvat s dostatečným předstihem, aby bylo možné ji dobře naplánovat. Alespoň tak to platí i profesionálních stěhovacích firem, které s vámi projdou vše potřebné, aby u vaší akce nedošlo k žádným nečekaným překážkám. Navíc takové firmy plánují svůj harmonogram na delší dobu, takže čím déle to necháte, tím je větší šance, že nebudou mít volný termín v době, kdy to nejvíc potřebujete.

Ve Stěhování bez dřiny vám připravíme cenovou nabídku, po jejímž schválení se nemusíte bát, že vám cenu po skončení akce navýšíme. Platí to, na čem se dopředu domluvíme, žádné skryté poplatky netajíme.