Jsme nespolehlivějším servisem, jsme stěhování Brno a sídlíme přímo v tomto krásném městě. Nabízíme jak kvalitní a bezpečné stěhování čehokoli, tak i ekologickou likvidaci odpadu. Poskytujeme bezplatnou kalkulaci, stejně jako návštěvu našeho pracovníka na místě a řešení problémů se stěhováním spojených pro vaši plnou spokojenost. O tu nám jako společnosti levném stěhování Brno jde totiž především.

Pokud nemáte vlastní, zapůjčíme vám stěhovací krabice, stejně jako poskytneme dostatek obalového materiálů, tedy folie a lepcí pásky, aby všechno bylo ochráněno před jakýmikoli negativními vlivy. Těm se ale snažíme maximálně předcházet nejen naší profesionalitou a spolehlivostí, ale také celočalouněnými stěhovacími vozy a protiprašnou úpravou. V těch se snad nemůže ničemu nic stát.

Pracujeme po celém území české republiky, ovšem v okolí 20 kilometrů kolem Brna si neúčtujeme kilometrovné. Podobně tak o víkendech pracujeme bez příplatků. Jsme schopni vyřídit i montáž a demontáž nábytku, pokud si to klient přeje. Levné stěhování Brno stěhuje byty, domy i kanceláře.

Ve vší úctě k zesnulým nabízíme také likvidaci pozůstalostí po zemřelých, ať už několika kusů nábytku nebo kompletního vybavení bytu či domu. Nabízíme i likvidace na klíč, kdy nám zapůjčíte klíče od bytu a my vám poté předáme kompletně vyklizený prostor. Je to na vás, na vašem přání a vašich možnostech. Samozřejmostí je konzultace s klientem předem i bezplatná kalkulace ceny.