Součástí Vašeho stěhování může být i vyklízení a likvidace starého a nepotřebného zařízení, nebo jen jeho části. Jedná se tedy jen o částečné vyklízení a likvidaci nepotřebných věcí. V těchto případech můžete využít služby Vyklízení Brno, současně se službou Stěhování Brno.

Kdy vyklízení?

Naší službu nazvanou Vyklízení Brno můžete využít nejen při likvidaci nechtěných věcí při stěhování, ale i při vyklízení a likvidaci nechtěné pozůstalosti, nebo jen části starého vybavení před koupí nového. Vyklízení provádíte kdykoliv, kdy Vám doma něco přebývá a již to nejde prodat – musí se to vyhodit, zlikvidovat.

Jaké prostory vyklízíme?

Služba vyklízení Brno, je služba, která se hodí nejen k úklidu bytu, ale i jiných zařízení. Jedná se třeba o vyklízení a úklid garáže, sklepa, půdy, chaty, nebo pozemku. Vyklízíme téměř vše.

Vyklízení – likvidace odpadu.

Vyklízíme a likvidujeme téměř veškerý odpad, který se běžně může nalézat ve výše zmíněných objektech. Vzniklý odpad roztřídíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme prostřednictvím našich smluvních partnerů, kteří se likvidací odpadu zabývají na profesionální úrovni. Máte-li obavu, že Váš odpad skončí jinde, než tam kam patří, třeba na černé skládce, jsou Vaše obavy při vyklízení naší firmou zcela zbytečné. Od každého uložení odpadu máme patřičný doklad, kterým Vám můžeme správné uložení odpadu doložit. Váš odpad lze také uložit na sběrný dvůr. Sběrné dvory  provozují úřady městských částí. Tato uložiště odpadu jsou určena pouze a výhradně pro občany. Z tohoto důvodu je dobré se nejprve na sběrném dvoře dohodnout, zjistit podmínky uložení odpadu a upozornit obsluhu na větší množství odpadu, který doveze stěhovací firma nákladním autem. Pokud myslíte, že vyklízené věci by ještě mohl někdo použít, domluvte se s bazarem. Odvezeme vyklízené věci do prodejny s použitým zbožím a ne na skládku.

Jak vyklízení probíhá?

Nejprve, samozřejmě předchází objednávka Vašeho vyklízení u naší firmy. Naši pracovníci obsluhující dispečink Vám rádi poradí a pomohou zvolit nejlepší a nejlevnější řešení Vašeho problému. Ve smluvený den a čas přistavíme na dohodnuté místo nákladní auto, které přiveze i pracovníky, popřípadě balící materiál (přepravky, pytle atd.). Naši pracovníci začnou vyklízet, tedy vystěhují vše na naše auto a odvezou na skládku. Nemusíte nic připravovat. Stačí říci: „vše vyhodit“, předat nám klíče od vyklízených prostor a naše stěhovací firma se o vše postará. Naši pracovníci, díky svým dlouholetým a bohatým zkušenostem dobře vědí jak který odpad připravit k likvidaci a kde jej nejlépe, nejlevněji a ekologicky zlikvidovat.

Demontáž při vyklízení.

Při kompletním vyklízení, může dojít k potřebě demontovat nábytek, regály i jiná zařízení. Je třeba odmontovat lustry a svítidla, popřípadě odpojit pračku, sporák, nebo jiný spotřebič. Na tyto práce nemusíte zvlášť objednávat odbornou firmu. Tyto drobné, odborné práce běžně při vyklízení provádíme našimi školenými montéry.

Levné, rychlé a profesionální vyklízení všech prostor s ekologickou likvidací odpadu = A+A RENAX, s.r.o. Vyklízejte s naší firmou a jste bez starostí.