Počasí si s námi rádo zahrává a dává nám jasně najevo, že s ničím nemůžeme dopředu počítat a každý rok bude jiný. V loňském roce jsme doslova prosili za malý deštík či mírné ochlazení. Naopak letos stále čekáme, kdy se oteplí, v posledních dnech navíc zesílil déšť, který přináší i povodně. Jsou zkrátka věci, které lidé neovlivní a musí brát tak, jak to matka příroda zařídí.

Stěhujeme za každého počasí

I přes deštivé dny je jasné jedno, my ze Stěhování bez dřiny pracujeme jakoby se nic nedělo. Pro nás počasí nehraje roli, co slíbíme to splníme a musíme si poradit, ať je zima, teplo, prší, sněží… no ikdyby padaly trakaře 🙂 Od nás si objednáte stěhování a my musíme udělat vždy maximum pro to, abyste byli s našimi stěhovacími službami spokojení.

Pokud máte před sebou stěhování a nechcete se starat o vše s tím spojené, vyzkoušejte naši firmu. Poptejte se ve svém okolí, jaké mají s námi zkušenosti. Nebojte se nás oslovit. Spojíme se s vámi a uvidíte sami, jestli si získáme vaši důvěru natolik, že nám svěříte svoji stěhovací akci.

Zajistíme menší i větší stěhovací akce, od bytů, přes rodinné domy, až po vybavení zámků, hradů, nemocnic či škol.

Které lokality můžete poptat? Ve finále se nebráníme ničemu, kontaktujte nás a my vám poradíme. Když to nebude reálné zajistit z naší strany, pokusíme se vám poradit. Nicméně lokality jako Liberec, Trutnov, Hradec Králové, Pardubice, Kutná Hora, Kolín, Vysoké Mýto, Poděbrady, Chrudim, Mladá Boleslav, Jičín atd. pro nás nejsou žádný problém.