Skip to main content

Těžkou práci zvládnou stěhováci

Těžkou práci zvládnou stěhováci

Když je člověk mladý, tak spoustu věcí neřeší. Zároveň dost často přeceňuje své síly, což je tedy ale záležitost takřka celoživotní 🙂 Takže když přijde na řadu otázka stěhování, tak se většina z nás bez bázně a hany vrhne na jakkoli velký a těžký objekt, aniž by řešila své zdraví, bezpečí svého okolí a mnohé […]

Město perníku

Město perníku

Pardubice jsou krajským městem, které je známé svým označením jako „Město perníku“. Jistě si nalezne své příznivce i odpůrce (zejména ze sousedního Hradce Králové). Ať už to je jakkoliv, je to věc každého z nás. Kdo chce žít v Pardubicích, má na to stejné právo jako ti, kteří se do této východočeské metropole stěhovat naopak […]

Víc než jen stěhování

Víc než jen stěhování

Všem našim zákazníkům chceme poděkovat za důvěru, kterou v nás mají. Díky pozitivním ohlasům víme, že náš přístup ke stěhovací činnosti je správný. Nejsme firma, která kouká jen na současnost. Ve všem hledáme souvislosti a víme, že spokojený zákazník je tou nejlepší možnou reklamou. Ve Stěhování bez dřiny opravdu platí „Náš zákazník, náš pán“.

Večerní stěhování v Hradci

Večerní stěhování v Hradci

Každá stěhovací akce se v něčem liší. Různí lidé mají různé požadavky a to nejen na to, co a jak se bude stěhovat, ale samozřejmě i to, kdy akce proběhne. Ne každý má tu možnost stěhovat třeba o víkendu, nebo si vzít volno v pracovní dny.

Běžné stěhovací akce nás baví

Běžné stěhovací akce nás baví

Máme pro vás otázku. Když sledujete nějaké pracovníky, řemeslníky, dělníky, doktory, učitele… zkrátka kohokoliv při práci. Poznáte, zda ho práce baví? Myslíte si, že to má význam na kvalitu odvedené práce? My ze Stěhování bez dřiny jsme o tom přesvědčeni a proto k naší práci přistupujeme takovým způsobem, aby nám přinášela radost.

Do města perníku…

Do města perníku…

Nikdy neříkej nikdy. Ještě před rokem nás ani nenapadlo, že bychom opouštěli náš byt v Liberci a stěhovali se do jiného města. Změna je život, říká se. A v dnešní době je vše ovlivněno samozřejmě i prací. To byl i náš případ. Právě kvůli pracovním povinnostem jsme se s manželem museli stěhovat do města perníku […]

Všechno jde, když se chce…

Všechno jde, když se chce…

Název článku směřujeme směrem k nabídce služeb, samozřejmě ho nelze brát obecně. Bohužel, možná bohudík…nelze dosáhnout všeho, ale to necháme nyní stranou. V našem případě jde o to, že při stěhování vycházíme zákazníkům maximálně vstříc. Občas se setkáme s tím, že si lidé myslí, že něco nelze, ale právě zde platí to, že kdy se […]

Pardubice a okolí

Pardubice a okolí

Stěhujete rodinný domek, byt, chatu, kancelář, sklad…a sháníte spolehlivou a zodpovědnou firmu, která nabízí stěhovací služby? Místo nakládky či vykládky je situováno do Pardubického kraje? Pokud ještě nemáte rozhodnuto, kdo tuto práci vykoná, máme pro vás tip – firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby i v oblasti Pardubice a okolí.

Chcete přestěhovat piano?

Chcete přestěhovat piano?

Máte doma piano či klavír a potřebujete jej přestěhovat? Sami si na to netroufáte? Oslovte profesionály a nechce si hudební nástroj přestěhovat. Bez stresu a úsilí. Profesionální stěhovací firma má potřebné stěhovací vybavení, zajistí vhodnou pracovní skupinu a hlavně má potřebné zkušenosti.

Na co si dát pozor při stěhování

Na co si dát pozor při stěhování

Chystáte se na stěhování domácnosti (bytu, rodinného domu, chalupy…) či kanceláře a rádi byste eliminovali možné problémy, které mohou nastat při samotném stěhování? Zde je několik rad zejména pro případ, že si chcete stěhování objednat u stěhovací firmy.