Chodíte pravidelně k lékaři? Určitě se najde velké množství z vás, kdo jezdí k lékaři i mimo místo svého bydliště, zejména co se týče specialistů. Zkrátka, pokud narazíte na odborníka, u kterého jste spokojeni, neřešíte vzdálenosti. Podobně je to i s autoservisem.

Péče o auto není nic lehkého, pokud v tomto směru nejste odborníky. Na mnoho věcí běžní řidiči zapomínají. Od toho tu je pak autoservis, který vám nejen opraví potřebné záležitosti, ale měl by být schopen i poradit.

Máte tak dvě možnosti, buď si najdete firmu, která opravuje auta ve vašem místě bydliště, nebo pokud tam není nikdo, komu byste v tomto směru důvěřovali, tak se poohlédnout i v okolí.

Cesta k nám se vyplatí

Autoservis K&K team sídlí v Hořicích. To ale neznamená, že jej nemohou využít i zákazníci z okolních či vzdálenějších měst jako třeba Jičín, nebo Hradec Králové. Díky kvalitě nabízených služeb se vám cesta do servisu v Hořicích určitě vyplatí.

Kromě běžně nabízených služeb standardního autoservisu, nabízíme i další doplňkové služby, mimo jiné i přípravu na STK, čištění interiérů, autodiagnostiku, renovaci plastových světel atp.