Skip to main content

Spolehlivý Autoservis K&K team

Spolehlivý Autoservis K&K team

Chodíte pravidelně k lékaři? Určitě se najde velké množství z vás, kdo jezdí k lékaři i mimo místo svého bydliště, zejména co se týče specialistů. Zkrátka, pokud narazíte na odborníka, u kterého jste spokojeni, neřešíte vzdálenosti. Podobně je to i s autoservisem.

Víc než jen stěhování

Víc než jen stěhování

Všem našim zákazníkům chceme poděkovat za důvěru, kterou v nás mají. Díky pozitivním ohlasům víme, že náš přístup ke stěhovací činnosti je správný. Nejsme firma, která kouká jen na současnost. Ve všem hledáme souvislosti a víme, že spokojený zákazník je tou nejlepší možnou reklamou. Ve Stěhování bez dřiny opravdu platí „Náš zákazník, náš pán“.

Jak jsme stěhovali muzeum v Hořicích

Jak jsme stěhovali muzeum v Hořicích

Co slíbíme, to splníme. Dnes proto přinášíme video z již zmiňované stěhovací akce v Hořicích, která proběhla na začátku roku 2017. Jestli si vzpomínáte, tak se jednalo stěhování Městského muzea v Hořicích, ve Východních Čechách.

Stěhovací akce v Hořickém muzeu

Stěhovací akce v Hořickém muzeu

Další významná zakázka většího rozsahu je úspěšně za námi. Naše firma na začátku roku zajišťovala kompletní přestěhování vybavení Městského muzea v Hořicích, které bude čekat rozsáhlá rekonstrukce. O celé akci se pojednává i v článku, který si můžete přečíst na oficiálních stránkách města Hořice.

Město kamenné krásy

Město kamenné krásy

Ne každé menší město je známé po celé republice. V případě Hořic v Podkrkonoší si troufáme říci, že je zná velká část populace, zejména díky tradičním hořickým trubičkám či motocyklovým závodům. Velmi známé jsou i díky své „kamenosochařské historii“.