Stěhování je někdy zábava

Dnes jsme si pro inspiraci opět „došli“ na portál YouTube. Zde se dá najít opravdu mnoho zajímavého i z našeho oboru, ať už to jsou rady, tipy či různá zábavná videa z méně vydařených stěhovacích akcí po celém světě. S čím se třeba můžete setkat na silnici?

Možná jste už podobné momentky viděli i naživo, věříme, že jste se u toho zasmáli, ale zároveň možná i polekali, protože často je to tak trochu hazardování, kdyby některé stěhované věci spadly, tak udělají velké nepříjemnosti ostatním účastníkům silničního provozu.

My se na to díváme tím pozitivním pohledem, že se nikomu nic nestalo a spíše se bavíme tím, co všechno dokáží lidé vymyslet. Nejsme autory fotografií, takže nemůžeme zaručit jejich 100% pravost, je možné, že si někdo dal tu práci a graficky fotky upravil, aby takto vypadali, ale tak jako tak, to stálo úsilí a pro pobavení je to více než dostačující. Na druhou stranu víme, jak to někdy chodí, takže některé případy si dokážeme představit třeba i v našich končinách.

Jak jste na tom vy? Už jste se s něčím podobným setkali? Tak příště vezměte chytrý telefon, tablet, foťák a podobnou komickou stěhovací situaci natočte a můžete ji nasdílet třeba na YouTube, Facebooku a jiných sociálních sítích pro pobavení ostatních.

Každý stěhuje jinak…

Přístupů ke stěhování je celá řada. Lidé jsou poměrně dost vynalézaví, takže jsou k vidění samé zajímavé způsoby. Vše je třeba brát s nadsázkou, podobné záběry a fotografie jsou k vidění spíše výjimečně a rozhodně ne u profesionálních firem. Ne vždy se ale zákazníci chtějí obrátit na stěhováky. Stěhování svépomocí není nic neobvyklého, ale dbejte na bezpečí nejen svého, ale i vašeho okolí.

https://youtu.be/JSbpBiXsgSo