Skip to main content

Není byt jako byt

Není byt jako byt

Možná byste se divili, ale je tomu opravdu tak. Není byt jako byt, stejně tak není dům jako dům. Co tím máme na mysli? Zkrátka, že z pohledu stěhování není podstatné, jak velký objekt je, ale co se v něm nachází resp., co se bude stěhovat. A to dělá často velké rozdíly mezi podobnými akcemi.

Byty a bytové jednotky

Byty a bytové jednotky

V dnešním článku se podíváme na nejběžnější stěhovací akce, kterými jsou zakázky pro domácnosti. Ve většině případů se jedná o stěhování bytů různých velikostí. Každý si jistě vzpomene na slavný film Kulový blesk, kde se stěhovalo více lidí najednou a to jak z bytů, tak i z rodinných domů. Tak podobné věci jsme opravdu ještě […]

Stěhování bytu před rekonstrukcí

Stěhování bytu před rekonstrukcí

Každá rekonstrukce bytu vyžaduje provedení stěhovacích prací za účelem kompletního vyklizení. Mnoho stěhovacích firem kromě vyklizení a stěhování nabízí rovněž možnost uskladnění věcí po dobu, kdy je jejich majitelé nemají kam složit.

Vaše stěhování Brno bez problémů.

Vaše stěhování Brno bez problémů.

Čas od času Vám život přinese nějakou komplikaci, nebo složitou životní situaci, kterou musíte řešit. Jedno z takové situace může být i stěhování. Někdo se potřebuje stěhovat několikrát za život, někdo se vůbec stěhovat nepotřebuje a někdo jen potřebuje dovézt nový nábytek a zbavit se toho starého, nepotřebného.