Stěhování bytů a bytových jednotek

V dnešním článku se podíváme na nejběžnější stěhovací akce, kterými jsou zakázky pro domácnosti. Ve většině případů se jedná o stěhování bytů různých velikostí. Každý si jistě vzpomene na slavný film Kulový blesk, kde se stěhovalo více lidí najednou a to jak z bytů, tak i z rodinných domů. Tak podobné věci jsme opravdu ještě neřešili, možná by to bylo na pokračování daného filmu 🙂

Plánujeme s předstihem

U stěhování bytů je jakožto u každé podobné zakázky důležité plánování, abychom dopředu věděli, co se bude stěhovat, odkud a kam. Jak jsou přístupné jednotlivé místnosti, jak to je s výtahem, případně jak je řešené schodiště. To vše je podstatné pro zdárný průběh celé akce a je třeba to znát s dostatečným předstihem.

Co řekneme, to platí

I díky tomu vám budeme schopni sdělit dopředu cenovou nabídku, kterou následně neměníme. Naším zvykem je, že platí to, na čem se s vámi dopředu domluvíme, neúčtujeme žádné skryté poplatky, které by vás mohly na konci akce nemile překvapit. Bohužel to není tak běžná záležitost, jak se může na první pohled zdát. S lidmi komunikujeme a často nám volají, že se nechali napálit jinou firmou, která je zlákala na velmi nízké ceny a nakonec bylo vše zcela jinak. Je to smutné, že to takto funguje.

A ještě jedna věc, kterou nesmíte opomenout. Když už je stanovené datum, kdy se celá stěhovací akce uskuteční, tak musíte mít dopředu zajištěno parkovací místo jak v místě nakládky, tak i vykládky. U parkování před bytovými domy, zvláště ve větších městech, to je složité, takže na to myslete dopředu. Určitě je na místě o tom informovat i své sousedy, aby počítali s tím, že se bude něco podobného dít v jejich okolí a nemysleli si, že vás přijel někdo vykrást.

Ať už se jedná o jakoukoliv lokalitu, jsme tu pro vás a rádi vám připravíme cenovou nabídku, dle které se můžete sami rozhodnout, zda pro vás bude přijatelná či nikoliv. Každopádně vždy děláme maximum proto, abyste byli spokojení.

Vaši stěhováci.