Čas od času Vám život přinese nějakou komplikaci, nebo složitou životní situaci, kterou musíte řešit. Jedno z takové situace může být i stěhování. Někdo se potřebuje stěhovat několikrát za život, někdo se vůbec stěhovat nepotřebuje a někdo jen potřebuje dovézt nový nábytek a zbavit se toho starého, nepotřebného.

Naše profesionální, Brněnská stěhovací firma A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno takové problémy ráda vyřeší za Vás. Již dvacet let pomáháme lidem a firmám s jejich stěhováním, vyklízením, nebo autodopravou. Stěhujeme nejen v Brně, ale i mimo Brno, po celém území ČR a po celém území EU. Stěhujeme drobnosti, nábytek, ale i velké a cenné věci. Za dlouhá léta praxe jsme se také naučili kvalitně stěhovat nadměrně těžké věci, jako třeba klavíry, trezory, automaty, bankomaty, dílenské stroje, laboratorní přístroje, bankomaty a podobně. Stěhujeme téměř vše co se stěhovat dá.

Kromě stěhování Vám také rádi provedeme takzvané vyklízení. Vyklízení je v podstatě také stěhování, jen vystěhované věci nebudou zase nastěhovány do nového bytu, ale budou zlikvidovány. Likvidaci starých věcí provádíme ekologicky, prostřednictvím našich smluvních partnerů – renomovaných firem s patřičným oprávněním na nakládání s odpady. Vyklidíme Vám byt, kancelář, sklep, půdu, garáž, nebo chatu. Také levně vyklidíme a zlikvidujeme celou nechtěnou pozůstalost. Stejně jako stěhování, tak i vyklízení provádíme v Brně i mimo Brno. Jak stěhování tak i vyklízení provádíme vlastními silami, včetně odvozu a přepravy.

Protože při stěhování a vyklízení je potřeba věci převážet, vlastníme dodávková a nákladní, skříňová auta. Díky tomu Vám můžeme krom výše zmíněných služeb ještě nabídnout i vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Protože zaměstnáváme stěhováky, můžeme ke každému autu přiřadit i několik závozníků pro bezpečnou nakládku a vykládku.

Také provádíme ruční nakládku i vykládku kamionů, kontejnerů a vagonů.

Veškeré služby Vám rádi provedeme rychle, levně, ochotně, profesionálně a hlavně s kvalitním pojištěním. Firma A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno je Váš spolehlivý partner pro vyřešení Vašich problémů se stěhováním, vyklízením i autodopravou.