Stěhujeme bez dřiny

Nemyslete si, tak snadné, jak to může vypadat z úvodního ilustračního obrázku to rozhodně není, tedy alespoň ne pro nás, stěhováky. Ale děláme vše proto, abyste si podobně mohli odpočinout vy a nestresovat se tím, zda se stihnete včas přestěhovat, jestli vám dorazí na pomoc kamarádi, zda máte vše správně zabalené atp. To vše zajistíme my. Na čem se dopředu domluvíme, to splníme. Stejně tak, jako případné dodatečné požadavky, které vyplynou z konkrétní stěhovací akce.

Dům, byt, kancelář?

Stěhujete se do nového bytu? Postavili jste si rodinný domek a už se nemůžete dočkat, až tam nastěhujete vše potřebné? Měníte sídlo společnosti a potřebujete přestěhovat kancelářské vybavení? To je jen pár příkladů, kdy je dobré se obrátit na profesionální stěhovací firmu. My ze Stěhování bez dřiny zajistíme jakoukoliv stěhovací akci. Máme dlouholeté zkušenosti. Během naší činnosti jsme realizovali menší i rozsáhlé stěhovací akce, kde výjimkou není ani stěhování zámků, hradů, muzeí, nemocnic atp.

Vy kontrolujete, my pracujeme

Základem úspěšného stěhování, které proběhne hladce a bez problémů, je správné naplánování. Tomu odpovídá i požadavek včasného zadání. Ano, je velmi důležité vše dohodnout s dostatečným předstihem, aby se daly dopředu odhalit případné překážky na místě naklády a vykládky a připravit se na to. Naším cílem je, abyste byli spokojení a celá akce se vás týkala jen v minimální formě jakési kontroly, aniž byste se museli jakkoliv stresovat.

Vždy jsme rádi, když naši práci někdo pochválí, to potěší nejvíce, že jste spokojení a my také, že jsme vaši důvěru nezklamali.

Vaši stěhováci!